bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 listopada 2017
  • 1 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2221

[ZDJĘCIA] Kraksa na Sarnim Stoku, duże utrudnienia w ruchu

Do bardzo groźnego zderzenia doszło około godziny 17:00 na ul. Sarni Stok w Bielsku-Białej. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna.Z naszych ustaleń wynika, że kierująca Oplem Corsą podczas wyjeżdżania z terenu parkingu podziemnego, wymusiła pierwszeństwo na kierującej Volkswagenem Polo. Doszło do groźnego zderzenia czołowo-bocznego. Na miejsce zdarzenia błyskawicznie zadysponowano wszystkie służby.

Kierująca Volkswagenem z podejrzeniem poważnych obrażeń, trafiła do szpitala. Policjanci z bielskiej drogówki prowadzili na miejscu zdarzenia czynności pod kątem wypadku drogowego. Późnym wieczorem zakończyły się badania rannej kierującej. Na szczęście obrażenia nie były tak poważne, jak się początkowo zapowiadało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym.

Przez ponad godzinę ruch w rejonie centrum handlowego Sarni Stok, obywał się wahadłowo. Padający śnieg z deszczem i śnieg, nie ułatwiają jazdy kierowcom. Bielscy policjanci apelują o wzmożoną ostrożność.

Kraksa na Sarnim Stoku, duże utrudnienia w ruchu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.