bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 6 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1515

[ZDJĘCIA] Spontaniczna akcja driftujących Mikołajów z Projekt 86

Trzeci rok z rządu na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej, sportowcy z drużyny Projekt 86 rozdawali dzieciom upominki. W spontanicznej akcji wzięło udział kilkaset osób.

Reklama

Akcja ma swój początek trzy lata temu. Jak opowiada jeden z pomysłodawców, Paweł Bednarczyk - Trzy lata temu nudziłem się. Narysowałem pierwsze renifery i sanie na Lexusie oraz Subaru. Tak pojechaliśmy pojeździć po mieście. Gdy zobaczyliśmy jak duży jest odzew i ludzie nas zatrzymują do wspólnych fotografii, postanowiliśmy w następnym roku zorganizować coś więcej. W kolejnym roku ozdobiliśmy sześć samochodów i przyjechało tyle dzieciaków, że zaczęło nas to cieszyć. Tak mniej więcej powstała ta inicjatywa, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Robimy to dla zabawy i cieszy nas, że dzieci są zainteresowane tego typu wrażeniami.

Ekipa Projekt 86 kupuje słodycze oraz upominki z własnych funduszy i jak sami zgodnie przyznają - cieszą się widząc uśmiechnięte i szczęśliwe dzieci. To dodaje dużej motywacji. Zastanawiają się również czy nie pójść do władz miasta i w przyszłym roku zorganizować profesjonalną imprezę Mikołajkową na dużą skalę.

Spontaniczna akcja driftujących Mikołajów z Projekt 86 · fot. Adam Aljovich

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.