bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3099

[ZDJĘCIA] Kraksa na niebezpiecznym skrzyżowaniu przy supermarkecie

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj popołudniu na ul. Sarni Stok w Bielsku-Białej. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala. To kolejne zdarzenie na tym samym skrzyżowaniu w przeciągu kilku ostatnich dni.

Do zdarzenia doszło około godziny 18:40 przy wyjeździe z dolnego parkingu Centrum Handlowego Sarni Stok. Jak wynika z naszych ustaleń, kierująca Oplem podczas wyjeżdżania z terenu parkingu, wymusiła pierwszeństwo na kierującej Audi. Na miejsce zdarzenia błyskawicznie zadysponowano wszystkie służby.

W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby dorosłe i jedna nieletnia, które zostały przewiezione do szpitali. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Na czas prowadzenia czynności, droga była całkowicie zablokowana przez ponad godzinę. Późnym wieczorem zakończyły się badania poszkodowanych w wypadku. Okazało się, że obrażenia nie są poważne i finalnie zdarzenie zakończyło się mandatem karnym dla kierującej Oplem.

To kolejne w ostatnich dniach zdarzenie na tym samym skrzyżowaniu. Kilka dni temu doszło tam do podobnej sytuacji, o której pisaliśmy tutaj.

Kraksa na niebezpiecznym skrzyżowaniu przy supermarkecie · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.