bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1444

[ZDJĘCIA] Kolizja na rogu ulic Akademii Umiejętności i Tuwima

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych, doszło około godziny 11:40 na rogu Akademii Umiejętności z Tuwima w Bielsku-Białej. Choć wyglądało groźnie to na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Jak wynika z naszych ustaleń, kierowca Opla Vivaro jadąc ulicą Akademii Umiejętności w stronę Lipnika, zignorował znak STOP i wymusił pierwszeństwo na kierowcy Seata Ibizy, który jechał główną ulicą Tuwima w stronę os. Złote Łany. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Kierowca Opla w wyniku bocznego uderzenia, rozbił głową boczną szybę i został ranny. Lekarz pogotowia ratunkowego opatrzył rany i podjęto decyzję, że hospitalizacja nie jest konieczna. Oba auta zostały mocno uszkodzone i nie dało się ich zepchnąć za skrzyżowania. Utrudnienia w ruchu trwały blisko godzinę. Policjanci z bielskiej drogówki, ukarali sprawcę mandatem karnym.

Kolizja na rogu ulic Akademii Umiejętności i Tuwima · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.