bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2035

[ZDJĘCIA] Zderzenie dwóch osobówek. Pięć osób w szpitalu

Pięć osób trafiło do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś chwilę przed godziną 14.00 na skrzyżowaniu ulic Akademii Umiejętności i Gorkiego.

Reklama

Jak wynika z wstępnych ustaleń, 19-latka kierująca Fiatem Pandą, wyjeżdżając z ulicy Gorkiego, wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącym ulicą Akademii Umiejętności VW Golfie, którym kierowała 27-latka. Do szpitala trafiły wszystkie osoby podróżujące pojazdami: dwie osoby dorosłe i dziecko z Volkswagena, oraz dwie osoby z Fiata.

Na czas trwania czynności zablokowano przejazd ulicą Akademii Umiejętności. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, cztery załogi pogotowia ratunkowego i patrol drogówki. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 14:45. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych.

Zderzenie dwóch osobówek · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.