bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 grudnia 2017
  • wyświetleń: 9866

[ZDJĘCIA] Wieczorna poważna kraksa na al. Andersa, trzy osoby w szpitalu

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło około godziny 20:00 na al. Andersa w Bielsku-Białej. Na skrzyżowaniu z ulicą Michałowicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby dorosłe i dziecko trafiały do szpitala.

Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, 34-letnia kierująca Dacią Sandero jadąc al. Andersa w stronę Mazańcowic, nie zatrzymała się gdy dla jej kierunku jazdy świeciło się czerwone światło. Od strony ulicy Michałowicza poruszała się 44-letnia kierująca Fiatem Seicento. Doszło do bardzo groźnego zderzenia i Dacia wjechała na bariery energochłonne.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, dwie załogi pogotowia ratunkowego, oraz dwa patrole policji. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitali. Fiatem podróżowała kobieta z małym dzieckiem, a Dacia tylko kierująca. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Chwilę po godzinie 22:00 w szpitalu okazało się, że obrażenia uczestników nie były bardzo poważne. Zdarzenie zakończyło się mandatem dla kierującej Dacią. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Wieczorna poważna kraksa na al · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.