bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 grudnia 2017
  • wyświetleń: 8555

[ZDJĘCIA] Drzewo spadło na autobus PKS i samochód osobowy!

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło chwilę przed godziną 6:00 na ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej. Silny wiatr przewrócił solidne drzewo, które spadło na samochód osobowy i autobus PKS. Jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło na ul. Piastowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Karłowicza. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga na tę chwilę (godzina 6:15) jest całkowicie nieprzejezdna. Strażacy usuwają potężny konar drzewa z jezdni. Na miejsce zdarzenia udaje się ciężki holownik pomocy drogowej i laweta. Trzeba uprzątnąć uszkodzone pojazdy. Według wstępnych informacji, utrudniania mogą potrwać nawet do godziny 8:00. Będziemy monitorować tę sytuację i na bieżąco informować o otwarciu Piastowskiej.

Szalejący halny nie odpuszcza. Strażacy i policjanci apelują do mieszkańców żeby w miarę możliwości pozostać w swoich domach. Wiatr według prognoz ma zelżeć w godzinach przedpołudniowych.

Drzewo spadło na autobus PKS i samochód osobowy · fot. Mr Szakal

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.