bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1156

[ZDJĘCIA] Groźnie wyglądająca kolizja trzech pojazdów na krajowej jedynce

Do zderzenia dwóch osobówek i samochodu ciężarowego doszło około godziny 9:15 na skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć wyglądało bardzo groźnie.

Jak wynika z naszych ustaleń, kierowca samochodu KIA Sportage jadący w stronę Katowic wjechał na skrzyżowanie z ulicą Ligocką w momencie gdy miał czerwone światło. W poprzek skrzyżowania prawidłowo jechał ciężarowy MAN i Citroen Berlingo. Doszło do groźnie wyglądającego zderzenia.

Na miejscu zdarzenia interweniowały wszystkie służby. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Przez około godzinę oba pasy ruchu w stronę Katowic były całkowicie zablokowane i ruch obywał się pasem do lewoskrętu na Ligotę. Problemy mieli również kierowcy, którzy chcieli przejechać przez krajówkę jadąc od strony centrum Czechowic-Dziedzic i od strony Ligoty.

Groźnie wyglądająca kolizja trzech pojazdów na krajowej jedynce · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.