bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2010

[ZDJĘCIA] Kolizja na Rondzie Solidarności przy Sarnim Stoku

Do zderzenia samochodu dostawczego i osobowego, doszło do około godziny 10:20 na Rondzie Solidarności w Bielsku-Białej. Choć wyglądało groźnie to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Z naszych ustaleń wynika, że Czeszka jadąca Volvem od strony dworca PKP, chciała skręcić w lewo na ulicę Sarni Stok. Pierwsze dwa sygnalizatory wskazywały sygnał zielony, ale kierująca prawdopodobnie nie zauważyła, że trzeci sygnalizator wyświetla sygnał czerwony. Kobieta wjechała na skrzyżowanie i zderzyła się z prawidłowo jadącym Volkswagenem T4, który poruszał się w stronę centrum miasta.

Na miejscu zdarzenia interweniowało pogotowie ratunkowe, ale na szczęście ani sprawczyni, ani kierującej Volkswagenem nic poważnego się nie stało. Policjanci z bielskiej drogówki zakończyli to zdarzenie mandatem karnym. Niewielkie utrudnienia w ruchu trwały niecałą godzinę.

Kolizja na Rondzie Solidarności przy Sarnim Stoku · fot. Mr Szakal

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.