bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 grudnia 2017
  • wyświetleń: 4356

[ZDJĘCIA] Potrącenie kompletnie pijanego pieszego na Legionów w Czechowicach-Dziedzicach.

Do groźnego zdarzenia doszło około godziny 18:10 na ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Kierująca Oplem potrąciła kompletnie pijanego mężczyznę, który trafił do szpitala.

Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, do zdarzenia doszło na ul. Legionów w rejonie stacji benzynowej Moya (nieopodal granicy z Bielskiem-Białą). 47-letnia kierująca Oplem Corsą, potraciła 35-letniego mężczyznę, który przekraczał jezdnię poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. Mężczyzna wszedł na jezdnię z lewej strony, patrząc z perspektywy kierującej, która jechała w stronę centrum Czechowic-Dziedzic.

Na miejscu zdarzenia interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i dwa patrole policji. Potrącony mężczyzna znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu. Pierwsze badanie stanu trzeźwości, dało wynik w granicach trzech promili. Zespół pogotowia ratunkowego przewiózł rannego do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia 35-latek był przytomny.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanego i ustaleniu szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Przez ponad pół godziny ulica Legionów była nieprzejezdna. Kierowcy zorganizowali prowizoryczny objazd przez teren pobliskiej stacji benzynowej.

Potrącenie kompletnie pijanego pieszego na Legionów w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.