bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 14 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1526

[ZDJĘCIA] Ciężarówka staranowała samochód osobowy na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, doszło około godziny 16:10 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Choć wyglądało bardzo groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło na jezdni w stronę Katowic tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Zieloną. Osobowy Ford Fiesta poruszał się prawym pasem ruchu, a równolegle do niego, lewym pasem ruchu jechał ciężarowy Daf. W pewnym momencie kierowca ciężarówki zjechał na prawy pas, nie upewniwszy się wcześniej czy jest wolny. Ford zahaczony o tylny narożnik zaczął się obracać i odbił się kilkukrotnie od barierek.

Na miejscu zdarzenia interweniowały wszystkie służby. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowca samochodu ciężarowego został ukarany mandatem karnym. Zdarzenie spowodowało dość poważne utrudnienia w ruchu. Na jezdni w stronę Katowic utworzył się dość spory korek, który w szczytowym momencie sięgał skrzyżowania z ulicą Kopernika (około 2,5 kilometra).

Ciężarówka staranowała samochód osobowy na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.