bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 14 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2295

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa na 3-go Maja przy Banialuce, Seat w latarni

Do zderzenia samochodu osobowego z latarnią, doszło około godziny 17:30 na ul. 3-go Maja w Bielsku-Białej. Kierowca Seata Leona uderzył w latarnię, zaraz po tym jak inny samochód zajechał mu drogę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierująca Skodą Fabią podczas zmiany pasa ruchu, wymusiła pierwszeństwo na kierującym Seatem Leonem, który chcąc uniknąć zderzenia odbił na chodnik i uderzył latarnię. Doszło do minimalnego kontaktu między samochodami (zarysowanie lakieru).

Na miejscu zdarzenia interweniowała policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe, ponieważ kierowca Seata źle się poczuł. Został odwieziony do szpitala na profilaktyczne badania kontrolne. Kierująca Skodą została ukarana mandatem karnym.

Na miejscu kolizji pojawili się pracownicy energetyki, którzy będą teraz wycinać uszkodzoną w wyniku kolizji latarnię. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 20:00.

Groźna kraksa na 3-go Maja przy Banialuce, Seat w latarni · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.