bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 15 grudnia 2017
  • wyświetleń: 7898

Nie żyje piesza, która w niedzielę została potrącona przez Audi na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach

Do potrącenia kobiety doszło w minioną niedzielę kilka minut przed godziną 17:00 na trasie DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Piesza w poważnym stanie trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ulicą Kopernika. Niestety w piątek przed południem kobieta zmarła w szpitalu.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu, do zdarzenia doszło na jezdni w stronę Katowic, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach. 41-latka przekraczała jezdnię z prawej strony patrząc z perspektywy kierującego i na lewym pasie ruchu została potrącona przez Audi, którym kierował 41-letni mężczyzna.

Dokładne okoliczności wypadku nie są oficjalnie znane i są przedmiotem śledztwa prowadzonego przez policjantów z wydziału kryminalnego i prokuraturę. Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że kobieta miała wbiec pod jadący pojazd i ten wątek jest teraz wyjaśniany przez śledczych.

W piątek przed południem 41-latka zmarła w szpitalu. Tę informację późnym wieczorem potwierdziła nam mł. asp. Ilona Michalczyk z KMP w Bielsku-Białej.

Nie żyje piesza, która w niedzielę została potrącona przez Audi na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.