bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1682

[ZDJĘCIA] Potrącenie na Kierowej i późniejsza kolizja przez gapiostwo

Do potrącenia kobiety w rejonie przejścia dla pieszych doszło około godziny 16:15 na ulicy Kierowej w Bielsku-Białej. W czasie trwania policyjnych czynności doszło do najechania na tył. Kierowca najprawdopodobniej zapatrzył się na policjantów przy pracy.

Jak wynika z naszych ustaleń, 30-letni kierowca Forda Focusa potrącił 56-letnią bielszczankę w rejonie przejścia dla pieszych. Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawił się zespół pogotowia ratunkowego i patrol policji. Ranna została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Za naszym pośrednictwem policja apeluje do ewentualnych świadków o kontakt pod numery alarmowe 997 lub 112. Jak udało się nam dowiedzieć okoliczności tego zdarzenia nie są do końca jasne i policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie.

Podczas czynności funkcjonariuszy doszło do kolejnego zdarzenia. Kierowca Opla Astry najechał na tył Opla Corsy. Najprawdopodobniej zapatrzył się na policjantów przy pracy. Na szczęście zderzenie nie było groźne. Nikomu nic się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Utrudnienia w ruchu na ul. Kierowej w rejonie skrzyżowania z Broniewskiego trwały ponad półtorej godziny.

Potrącenie na Kierowej i późniejsza kolizja przez gapiostwo · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.