bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1127

[ZDJĘCIA] Zderzenie dwóch osobówek na rogi Partyzantów i Michałowicza

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj wieczorem przy ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godziny 20:40 na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza. Jak wynika z naszych ustaleń, kierowca Toyoty Yarsis podczas manewru skrętu w lewo z ulicy Michałowicza na ulicę Partyzantów, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej Audi, która poruszała się na wprost od strony ulicy 1-go Maja.

Na kolizję najechał patrol Straży Miejskiej w Bielsku-Białej. Funkcjonariusze udzielili pierwszej pomocy jednej osobie, która doznała obrażeń ciała i powiadomili pozostałe służby. Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i dwa patrole bielskiej drogówki.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Na szczęście po badaniach okazało się, że sprawę można zakończyć mandatem, ponieważ obrażenia rannej osoby nie były poważne. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Zderzenie dwóch osobówek na rogi Partyzantów i Michałowicza
fot. czytelnik Łukasz


Zderzenie dwóch osobówek na rogi Partyzantów i Michałowicza
fot. czytelnik Łukasz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.