bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1761

[ZDJĘCIA] Lawina kolizji na S-52 w Świętoszówce i Grodźcu

Wczoraj około godziny 12.20 na drodze S-52 w Świętoszówce, na pasie w kierunku Bielska-Białej, doszło do zderzenia ciężarówki i busa. Chwilę później w korku doszło do kolejnego zderzenia. Zator sięgał Skoczowa w powiecie cieszyńskim. Utrudnienia trwały do godziny 15.30.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 12.20 na jezdni w stronę Bielska-Białej. Kierowca samochodu ciężarowego najechał na tył dostawczego Mercedesa, który uderzył w barierki. Nikomu nic poważnego się nie stało, ale z samochodu dostawczego wysypał się złom i drobne elementy metalowe. Trwa sprzątanie jezdni.

Zaledwie pół godziny później na drodze S-52 w Grodźcu, na pasie w kierunku Bielska-Białej doszło do zderzenia busa Renault Master i samochodu osobowego Renault Captur. Jak się okazuje kierowca dostawczego auta nie zauważył, że jadąca przed nim samochodem osobowym kobieta, zaczęła hamować przed korkiem, który utworzył się po kolizji w Świętoszówce. Doszło do groźnego najechania na tył, które skutkowało całkowitą blokadą drogi ekspresowej w stronę Bielska-Białej. Na szczęście obeszło się tylko na rozbitych samochodach.

Okazuje się, że w korku doszło jeszcze do przynajmniej dwóch innych kolizji. W żadnym z tych przypadków nikt nie ucierpiał i to jest najważniejsze.

Lawina kolizji na S-52 w Świętoszówce i Grodźcu · fot. czytelnik Krzysiek i "Borsuk"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.