bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 28 grudnia 2017
  • wyświetleń: 28163

[ZDJĘCIA] Tragiczny wypadek w Pogórzu na ul. Bielskiej. Nie żyje jedna osoba, a sześć jest rannych!

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w Pogórzu na ul. Bielskiej. Czołowo zderzył się dwa samochody osobowe. Nie żyje jedna osoba, sześć zostało rannych. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło na ul. Bielskiej około 300 metrów od miejscowego kościoła, około godziny 12:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 65-letni kierujący Skoda Felicią zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z Volkswagenem Passatem, który po zderzeniu przemieścił się na pobocze, gdzie doszło do potrącenia czwórki dzieci. 59-letnia pasażerka Skody zginęła na miejscu, a kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kobiecie podróżującej Volkswagenem nic poważnego się nie stało i została opatrzona na miejscu zdarzenia. Dzieci w wieku 8-11 lat idące poboczem odniosły niegroźne obrażenia ciała i zostały przetransportowane do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci i prokurator. Droga jest zablokowana. Utrudnienia wedle początkowych informacji miały potrwać do godziny 15:30, ale czas może ulec wydłużeniu nawet do godziny 16:30.

Tragiczny wypadek w Pogórzu na ul · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.