bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 2 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4503

[ZDJĘCIA] Potrącenie niewidomego przez autobus na ulicy Piastowskiej

Do potrącenia niewidomego mężczyzny przez autobus, doszło około godziny 21:30 na ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej. To niewiarygodne, ale nic mu się nie stało.

Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, 33-letni niewidomy mężczyzna przekraczał ulicę Piastowską w rejonie skrzyżowania z ulicą Wacława Grodeckiego. Gdy kończył przechodzenie przez jezdnię i jedną nogą był już na chodniku, został potrącony przez autobus PKS. Mężczyzna upadł na chodnik, ale na szczęście nic mu się nie stało.

Pieszy poruszał się z białą laską i posiadał elementy odblaskowe, a mimo to nie został zauważony przez 54-letniego kierowcę autobusu. Policjanci z bielskiej drogówki zakończyli zdarzenie mandatem karnym, który otrzymał kierowca. To prawdziwe szczęście, że pieszy wyszedł z tego bez szwanku. Mundurowi odwieźli niewidomego mężczyznę kilkaset metrów dalej do miejsca zamieszkania.

Potrącenie niewidomego przez autobus na ulicy Piastowskiej
fot. Bielskie Drogi


Potrącenie niewidomego przez autobus na ulicy Piastowskiej
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.