bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2570

[ZDJĘCIA] Zderzenie dwóch osobówek na al. Andersa przy zjeździe z S-52

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 11:00 na ul. Andersa w Bielsku-Białej. Choć wyglądało groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło pod wiaduktem trasy S-52 przy zjeździe z drogi ekspresowej. Kierująca Fiatem Tipo zjechała z drogi ekspresowej od strony Cieszyna i chciała skręcić w lewo na Mazańcowice. Podczas włączania się do ruchu nie zauważyła kierującego Volkswagenem Passatem, który jechał al. Andersa od Mazańcowic w stronę centrum Bielska-Białej. Doszło do mocnego uderzenia. Na miejscu interweniowały wszystkie służby w tym pogotowie ratunkowe.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Zespół pogotowia ratunkowego udzielił pomocy na miejscu i nie było potrzeby hospitalizacji. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Zderzenie dwóch osobówek na al · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.