bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 stycznia 2018
  • wyświetleń: 7920

[ZDJĘCIA] Mercedes roztrzaskał ścianę budynku przy ul. Wyzwolenia

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło chwilę przed godziną 12:00 na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Samochód osoby wypadł z drogi i z dużą siłą uderzył w ścianę budynku. To prawdziwe szczęście, że nikomu nic się nie stało.

Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierowca Mercedesa utracił panowanie nad samochodem i wpadł w poślizg. Samochód z dużą siłą uderzył w ganek budynku mieszkalnego. Siła uderzenia była na tyle duża, że ściany budynku popękały.

Na miejscu zdarzenia interweniowały wszystkie służby. Kierowca Mercedesa był trzeźwy. Został przebadany przez zespół pogotowia ratunkowego, ale nic poważnego mu się nie stało. Policjanci udzielili pomocy psychologicznej i wsparcia poddenerwowanym lokatorom i sporządzili dokumentację kolizji drogowej. Uszkodzona ściana budynku znajduje się blisko chodnika i drogi. Na miejsce zdarzenia udają się inspektorzy nadzoru budowlanego, którzy będą oceniać straty i podejmą decyzję czy dom jest bezpieczny dla mieszkańców.

Rozbity samochód został zabrany przez pomoc drogową. Służby zakończyły już pracę przy obsłudze zdarzenia, ale na miejscu pozostał patrol policji i jeden zastęp straży pożarnej, do momentu decyzji inspektorów nadzoru budowlanego. Wstępnie utrudnienia mogą potrwać do godziny 14:00.

Mercedes roztrzaskał ścianę budynku przy ul · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.