bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 13 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4060

[ZDJĘCIA] Trwa zła passa na drogach! Kolejne potrącenie w Bielsku-Białej

Do potrącenia w rejonie przejścia dla pieszych doszło około godziny 12:00 na ul. Komorowickiej. Ranna kobieta trafiła do szpitala. To już piąte potrącenie na bielskich drogach pod początku tego roku.

Jak informuje podisp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej, -53-letnia kierująca Suzuki na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrąciła 23-latkę. Ranna kobieta trafiła do szpitala. W takich sytuacjach gdy trwają badania szpitalne i dokładne stan poszkodowanej nie jest znany, policjanci sporządzają dokumentację wypadku drogowego. Wykonywane są dokładne szkice, pomiary i zdjęcia, które mogą być potrzebne w sytuacji gdy sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu szczegółowych obrażeń poszkodowanej.

Wstępnie wiadomo, że obrażenia młodej kobiety nie zagrażają jej życiu. Czynności na miejscu zdarzenia powinny zakończyć się przed godziną 14:00 i na ten moment nie powodują dużych utrudnień w ruchu.

Trwa zła passa na drogach · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.