bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 18 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3013

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie na Warszawskiej. Trzy osoby w szpitalu!

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych, doszło około godziny 10:35 na skrzyżowaniu Warszawskiej z Trakcyjną i Budowlanych. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do zderzenia doprowadziła 31-latka kierująca Fordem Focusem. Podczas włączania się do ruchu z ulicy Trakcyjnej, doprowadziła do zderzenia z Hondą jadącą ulicą Warszawską, którą prowadził 31-letni mężczyzna. Siła uderzenia była bardzo duża i samochody zostały poważnie uszkodzone. Pierwsze zgłoszenie jakie wpłynęło do strażaków dotyczyło tego, że jeden z pojazdów po zderzeniu się zapalił. Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy jednostki. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Okazało się, że był to dym z poduszek powietrznych.

W wyniku zdarzenia ucierpiały trzy osoby. Do szpitala trafili kierujący pojazdami i 33-letni pasażer Hondy. Policjanci wstępnie zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy. Została sporządzona niezbędna dokumentacja i przeprowadzone oględziny obu aut. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń uczestników. Trwają badania szpitalne. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Pomoc merytoryczna: podinsp. Elwira Jurasz / KMP Bielsko-Biała

Groźne zderzenie na Warszawskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.