bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 28 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4311

[ZDJĘCIA] Kolejny "zawodnik" utknął samochodem na stoku narciarskim!

Po niedawnych wyczynach szlachty na Beskid Sport Arena, kolej na Szczyrkowski Ośrodek Narciarki. Grupa ułanów tym razem zdecydowała się na testowanie swymi rumakami stoku nr 10 na Hali Pośredniej. Jednak słabe przygotowanie techniczne jednego z uczestników wyprawy, oraz źle okuty koń to kiepskie zestawienie. Po całonocnej walce koń został porzucony na stoku przez niewprawnego jeźdźca. Nieładnie ;)

Zdjęcia nadesłane dziś przez Rafała, który szusując po szczyrkowskich stokach natknął się na tę niespodziankę. Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Chcesz poinformować o wypadku bądź innym utrudnieniu? Wyślij prywatną wiadomość przez Facebook lub SMS/MMS pod nr 518-176-078*

Można się również kontaktować za pomocą poczty elektronicznej pod adres bielskiedrogi@gmail.com lub przez formularz kontaktowy na http://www.bielskiedrogi.pl

* Pod podany nr telefonu można zadzwonić, ale prosimy robić to tylko w ważnych sprawach, które wymagają natychmiastowej interwencji z naszej strony. Wszystkie SMS-y i MMS-y są na bieżąco odczytywane i weryfikowane. Prosimy pamiętać, że nie zawsze mamy możliwość odpisać.

Kolejny "zawodnik" utknął samochodem na stoku narciarskim
fot. czytelnik Rafał


Kolejny "zawodnik" utknął samochodem na stoku narciarskim
fot. czytelnik Rafał


Kolejny "zawodnik" utknął samochodem na stoku narciarskim
fot. czytelnik Rafał

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.