bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 28 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3781

[ZDJĘCIA] Auto wypadło z drogi i wjechało do stawu. Na szczęście bez wody!

Do groźnego wypadku doszło na ul. Krakowskiej w Bestwinie około godziny 17:20. Samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewo i wpadł do stawu. Na szczęście dla kierowcy w stawie nie było wody.

Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierowca Seata Ibizy jechał od strony Bestwiny w stronę Czechowic-Dziedzic. W pewnym momencie wpadł w poślizg. Samochód zaczął się obracać, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Siła była tak duża, że samochód uszkodził kolejne drzewo na wysokości około dwóch metrów i wpadł do pobliskiego stawu. Na szczęście dla kierowcy w stawie nie było wody.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej w tym dwa wyposażone w łodzie. Zespół pogotowia ratunkowego przewiózł młodego mężczyznę z podejrzeniem poważnych urazów, do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. W chwili odjazdu karetki pogotowia mężczyzna był przytomny.

Policjanci z bielskiej drogówki prowadzili na miejscu zdarzenia czynności pod kątem wypadku drogowego. Ruch obywał się wahadłowo. Na czas wyciągania samochodu przez lawetę, droga była zablokowana.

Droga została udrożniona chwilę przed godziną 20:00.

Auto wypadło z drogi i wjechało do stawu · fot. Bielskie Drogi, AKRA II

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.