bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 31 stycznia 2018
  • wyświetleń: 12179

[ZDJĘCIA] Kobieta potrącona przez własny samochód w Hałcnowie

Do bardzo niecodziennego wypadku doszło na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej około godziny 21:00. Kierująca Hondą potraciła psa. Gdy wyszła z samochodu pomóc rannemu zwierzęciu, auto stoczyło się na nią. Ranna z podejrzeniem poważnych urazów trafiła do szpitala.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że młoda kobieta jadąca w stronę Pisarzowic Hondą Prelude potrąciła psa, który wbiegł na jezdnię. Gdy zatrzymała swój samochód zaczęła szukać rannego zwierzęcia. Niestety zapomniała o zaciągnięciu hamulca ręcznego. Gdy schyliła się pod swój samochód, ten ruszył i przygniótł ją. Gdyby nie błyskawiczna reakcja przejeżdżającego obok całego zajścia kierowcy BMW, doszło by do tragedii. To on pomógł jej wydostać się spod samochodu i wezwał służby ratunkowe.

22-letniakobieta z podejrzeniem poważnych obrażeń trafiła do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia ratunkowego była przytomna. Jak udało się nam dowiedzieć, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci z drogówki prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego.

Kobieta potrącona przez własny samochód w Hałcnowie
fot. Bielskie Drogi


Kobieta potrącona przez własny samochód w Hałcnowie
fot. Bielskie Drogi


Kobieta potrącona przez własny samochód w Hałcnowie
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.