bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 lutego 2018
  • wyświetleń: 1264

[ZDJĘCIA] Nocna kolizja dwóch osobówek w środku miasta

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło tuż przed godziną 1:00 na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza w Bielsku-Białej. Choć wyglądało groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Ze wstępnych ustaleń portalu bielsko.info wynika, że kierująca Fiatem Punto jechała ulicą 1-go Maja. Sygnalizacja świetlna była wyłączona. Podczas przejeżdżania na wprost w ulicę Michałowicza, nie zauważyła kierującej Oplem Corsą, która podróżowała w stronę Szczyrku. Na środku skrzyżowania doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i patrol drogówki. Uczestnicy kolizji zostali przebadani przez zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało i nie było konieczności hospitalizacji. Kierująca Fiatem została ukarana mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny.

Nocna kolizja dwóch osobówek w środku miasta · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.