bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 2 lutego 2018
  • wyświetleń: 4655

[ZDJĘCIA] Potrącił go samochód i poszedł do domu, bo się pobrudził

Do potrącenia pieszego doszło na ul. Cieszyńskiej około godziny 18:40. Mężczyzna po zdarzeniu wstał, otrzepał się i poszedł do domu przebrać ubranie.

Reklama

Jak wynika z naszych ustaleń, 65-letni mężczyzna przechodził przez jezdnię poza wyznaczonym przejściem dla pieszych, które znajdowało się w odległości około 25 metrów. Gdy tylko zszedł z chodnika, trafił prosto pod koła Skody Citigo. W momencie kiedy kierująca się zatrzymała i wyszła sprawdzić stan rannego, ten wstał, otrzepał się i stwierdził, że jest brudny. Pośpieszenie wszedł do pobliskiej kamienicy.

Kierująca wezwała policję. Potrącony mężczyzna po kilku minutach wrócił na miejsce zdarzenia. Trafił do szpitala na profilaktyczne badania, które wykluczyły poważne urazy. 65-latek wydmuchał około pół promila. Został uznany winnym zdarzenia i został ukarany mandatem karnym.

Potrącił go samochód i poszedł do domu, bo się pobrudził · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.