bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 lutego 2018
  • wyświetleń: 2897

[ZDJĘCIA] Kolizja na Sarnim Stoku i ucieczka z miejsca zdarzenia

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 14:00 na ul. Sarni Stok w Bielsku-Białej. Sprawca porzucił samochód i oddalił się innym pojazdem z miejsca zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń naszego portalu, kierowca Volkswagena Golfa utracił panowanie nad samochodem i zderzył się czołowo z Fordem Ka. Z relacji świadków i uczestników zdarzenia wynika, że mężczyzna mógł być nietrzeźwy. Kilak minut po zdarzeniu, po sprawcę podjechało ciemne terenowe Audi SQ5. Mężczyzna wsiadł na fotel pasażera, a samochód odjechał w stronę centrum handlowego.

Strażacy zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych i odłączyli akumulatory w rozbitych samochodach. Na miejscu zdarzenia interweniowało pogotowie ratunkowe, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci z bielskiej drogówki prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Kolizja na Sarnim Stoku i ucieczka z miejsca zdarzenia · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.