bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 lutego 2018
  • wyświetleń: 4208

[ZDJĘCIA] Kolizja na Sarnim Stoku. Wszyscy mieli zielone światło?

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:30 na Rondzie Solidarności w Bielsku-Białej. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia, ponieważ wersje uczestników się nie pokrywają.

Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, 24-letni kierujący Volkswagenem Passatem jechał ulicą Warszawską w stronę Katowic. 28-letnia kierująca Hyundaiem Tucson jechał od strony Katowic i skręcała w lewo w ulicę Kwiatkowskiego. Oba samochody zderzyły się na środku skrzyżowania. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala, ale na szczęście nic poważnego jej się nie stało.

Zarówno kierująca Hyundaiem jak i kierowca Volkswagena twierdzą, że mieli zielone światło i sprawa nie została rozstrzygnięta na miejscu zdarzenia. Świadków prosi się o kontakt pod nr 997 lub kontakt z najbliższą jednostką policji.

Utrudnienia w ruchu na Rondzie Solidarności trwały ponad półtorej godziny.

Kolizja na Sarnim Stoku · fot. czytelnik Piotr

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.