bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 14 lutego 2018
  • wyświetleń: 4279

[ZDJĘCIA] Poranne potrącenie przy Bestwińskiej. Kierowca bez prawa jazdy

Do zdarzenia doszło około godziny 6:00 na ul. Bestwińskiej w Bielsku-Białej na oznakowanym przejściu dla pieszych. Młoda kobieta trafiła do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi, kobieta stała wraz z grupą czterech innych osób przed przejściem dla pieszych. Jako jedyna z grupy weszła prosto pod koła nadjeżdżającego Chryslera, nie dając kierowcy żadnych szans na wyhamowanie.

Te doniesienia potwierdzają ustalenia policji. Jak wyjaśnia podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej, 30-letni kierujący Chryslerem na przejściu dla pieszych potrącił 21-letnią kobietę, która targnęła pod nadjeżdżający pojazd. Kierowca był trzeźwy, ale w toku policyjnych czynności wyszło na jaw, że nie posiada on przy sobie prawo jazdy, ponieważ nigdy go nie miał.

Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym w kwocie 300 złotych za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Natomiast kierowca Chryslera otrzymał od policjantów mandat w kwocie 500 złotych.

W trakcie działań policji na miejscu potrącenia, nie było dużych utrudnień w ruchu.

Poranne potrącenie przy Bestwińskiej · fot. Mr Szakal

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.