bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 14 lutego 2018
  • wyświetleń: 4060

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie w Bestwinie na ul. Bialskiej. Trzy osoby w szpitalu!

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 21:30 w Bestwinie na ul. Bialskiej. Trzy osoby zostały ranne.

Ze wstępnych informacji portalu czecho.pl wynika, że kierowca Opla Corsy utracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Peugeotem 206 prowadzonym przez kobietę. Siła uderzenia wyrzuciła francuskie auto z drogi, gdzie doszło do zderzenia z betonowym przepustem. Niezbędna okazała się interwencja strażaków. W dzianiach brały udział cztery zastępy.

Kierująca Peugeotem i kierowca Opla wraz z pasażerką, trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale konieczne jest wykonanie wszystkich szczegółowych badań. Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Droga w miejscu zdarzenia była bardzo śliska.

Początkowo informowaliśmy, że utrudnienia mają zakończyć się przed godziną 23:00, ale ten czas ulegnie wydłużeniu ze względu na szczegółowe pomiary. Na tę chwilę (godzina 22:40) wiadomo, że droga będzie zablokowana jeszcze przez min. godzinę.

Groźne zderzenie w Bestwinie na ul · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.