bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 lutego 2018
  • wyświetleń: 2399

[ZDJĘCIA] Poranne problemy na obwodnicy, zaczęło się od ciężarówki

Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło około godziny 6:00 na obwodnicy Bielska-Białej w rejonie zjazdu na ulicę Katowicką. Zaczęło się od samochodu ciężarowego, który popsuł się na pasie ruchu.

Około godziny 5:00 na jezdni w stronę Cieszyna doszło do wystrzału opony na przedniej osi samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło na jezdni w stronę Cieszyna w rejonie zjazdu na ul. Katowicką. Zdefektowany samochód ciężarowy zabezpieczał patrol bielskiej drogówki, ale nie udało uniknąć się dalszych problemów.

Około godziny 6:00 doszło do zderzenia Fiata Uno i Volkswagena Passata. Kierująca Fiatem najprawdopodobniej zagapiła się, najechała na Volkswagena. Jej samochód później uderzył w barierki i stanął tyłem do kierunku jazdy. Po krótkiej chwili w Fiata wjechał Ford Fiesta. Na szczęście nikomu nic poważnego się stało.

Droga została udrożniona kilka minut przed godziną 8:00.

Poranne problemy na obwodnicy, zaczęło się od ciężarówki · fot. czytelnicy Paweł i Tomek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.