bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 1 marca 2018
  • wyświetleń: 1312

[ZDJĘCIA] Czołowe zderzenie na rogu Mazańcowickiej z Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach

Do czołowego zderzenia samochodu osobowego i auta ciężarowego doszło około godziny 8:00 na rogu Ligockiej z Mazańcowicką w Czechowicach-Dziedzicach. Choć wyglądało groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Do kolizji doprowadziła kierująca Renault Koleosem. Kobieta na łuku drogi utraciła panowanie nad samochodem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z ciężarowym Daf-em. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, ponieważ doszło do sporego wycieku płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów.

Trwają czynności na miejscu zdarzenia. Oba samochody zostały dość poważnie uszkodzone i wymagają holowania. Na miejscu jest już mała laweta po Renault, ale na ciężki holownik z Bielska-Białej trzeba będzie poczekać kilkanaście minut. Ruch obywa się wahadło. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 10:00.

Czołowe zderzenie na rogu Mazańcowickiej z Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czytelnicy Arek i Paweł

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.