bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 5 marca 2018
  • wyświetleń: 7850

[ZDJĘCIA] Karambol w centrum miasta, zderzyło się siedem samochodów!

Do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem siedmiu samochodów doszło na ulicy 3-go Maja około godziny 14:30. Choć wyglądało bardzo bardzo groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Reklama

Do zdarzenia doprowadził najprawdopodobniej kierowca dostawczego KIA, który podczas zmiany pasa ruchu doprowadził do zderzenia z Nissanem Primera. Samochody zakleszczyły się między sobą i zjechały na lewoskręt gdzie doszło do zderzenia z Subaru Imprezą, Nissanem Almerą i Fordem Fiestą. Po chwili na przeciwległym pasie ruchu prowadzącym w stronę dworca PKP, doszło do zderzenia Citroena C5 i Fiata Ducato. Kierowcy tych dwóch samochodów zjechali z drogi i dogadali się na zasadzie oświadczeń bez udziału policji.

W związku ze zderzeniem pięciu pojazdów na jezdni w stronę Szczyrku interweniowały dwa patrole policji i jeden zastęp straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało, ale samochody zostały dość poważnie uszkodzone. W dostawczym KIA doszło do zerwania wału napędowego i wycieku płynów eksploatacyjnych, które zostały zneutralizowane przez strażaków.

Ulica 3-go Maja została częściowo zablokowana. Ruch obywał się jednym pasem ruchu w każdym kierunku. Przez półtorej godziny nie był możliwości skrętu w lewo w ulicę Wałową jadąc od strony dworca PKP (przepuszczane były tylko autobusy komunikacji miejskiej). Policjanci kierowali ruchem w obrębie skrzyżowania 3-go Maja z Wałową. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu, które zakończyły się około godziny 16:30.

Karambol w centrum miasta, zderzyło się siedem samochodów · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.