bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 6 marca 2018
  • wyświetleń: 16489

[ZDJĘCIA] Pijany spał w samochodzie. Obudziły go dopiero dwa zastępy straży pożarnej i patrol policji

Do niecodziennej sytuacji doszło około godziny 12:00 na ul. Towarowej w Bielsku-Białej. Do służb wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który znajduje się w zamkniętym samochodzie. Obudziły go dopiero syreny wozów bojowych.

Alfa Romeo stała zaparkowana na poboczu ulicy Towarowej w rejonie skrzyżowania z ulicą Boruty Spiechowicza. W środku na fotelu kierowcy znajdował się mężczyzna z rozbitą głową, który nie reagował na pukanie w szybę. Świadkowie zajścia powiadomili policję. Zadysponowano również sekcję techniczną straży pożarnej.

Jak się okazało mężczyzna był kompletnie pijany. Obudził się dopiero, gdy koło jego samochodu zatrzymały się dwa wozy bojowe z załączonymi sygnałami dźwiękowymi. Po wyjściu z samochodu ledwo stał na nogach, ale mimo wszystko postanowił dopić otwarte wcześniej piwo.

Od pracowników pobliskiej firmy udało się nam dowiedzieć, że samochód został zaparkowany maksymalnie półtorej godziny wcześniej. Wszystko wskazuje na to, że zatrzymany mężczyzna prowadził go w stanie upojenia alkoholowego, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że może uniknąć konsekwencji. Na chwilę obecną nie ma świadka, który widział samochód w ruchu.

Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że kilak godzin wcześniej do policjantów wpłynęło zgłoszenie o samochodzie, który jedzie ulicą Czerwoną w sposób świadczący o tym, że kierowca może być nietrzeźwy. Niestety zgłoszenie miało być nieprecyzyjne, a świadek miał nie pojechać za podejrzanym pojazdem i policjantom nie udało się go namierzyć.

Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. W pobliżu miejsca interwencji znajduje się kilka firm, których monitoring obejmuje rejon ulicy Towarowej. Być może zapisy z kamer pozwolą ustalić czy z mężczyzna prowadził samochód będąc po wpływem alkoholu, czy tylko spał w pojeździe i spożywał w nim alkohol.

Pijany spał w samochodzie · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.