bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 marca 2018
  • wyświetleń: 3382

[ZDJĘCIA] Z impetem wjechał w barierki, trafił do szpitala

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło około godziny 19:30 w Bujakowie na ul. Bielskiej. Kierowca Opla Astry z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w metalowe barierki.

Kierowca odniósł obrażenia ciała i nie mógł o własnych siłach wyjść z samochodu. Na miejscu zdarzenia interweniowały cztery zastępy straży pożarnej. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jedną z potencjalnych przyczyn wypadku może być to, że ktoś wtargnął na przejście dla pieszych i kierowca chcąc uniknąć potrącenia odbił gwałtownie w prawo. Samochód z impetem wbił się w metalowe barierki ogradzające chodnik od jezdni. Dokładną przyczynę zdarzenia ustalają policjanci z bielskiej drogówki. Wstępnie wiadomo, że kierowca był trzeźwy.

W trakcie działań służb na ul. Bielskiej w Bujakowie ruch obywał się wahadłowo. Drogę uprzątnięto chwilę przed godziną 21:00.

Z impetem wjechał w barierki, trafił do szpitala · fot. czytelnik Arek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.