bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 12 marca 2018
  • wyświetleń: 1636

Podczas turnieju unihokeja będzie można wesprzeć leczenie Dennisa

W najbliższą niedzielę, 18 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 37 w Bielsku-Białej odbędzie się „Turniej dzikich drużyn” w unihokeja, współorganizowany przez Fundację Luce. Dochód z turnieju przeznaczony zostanie w całości na rehabilitację Dennisa Silnickiego. 23-latek na początku roku został potrącony na przejściu dla pieszych na ulicy Partyzantów. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pieszemu pomocy.

W turnieju zagra kilka amatorskich drużyn o wielkich sercach, m.in. drużyna bielskich polityków! Podczas wydarzenia najmłodsi będą mogli wyszaleć się na torach przeszkód, a animatorzy wymalują ich twarze w ulubione wzorki. Nie zabraknie dla nich również innych atrakcji. W trakcie wydarzenia można będzie też zjeść różnego rodzaju smakołyki, a także wziąć udział w licytacjach przedmiotów, które zostały podarowane przez darczyńców. Zysk z licytacji zostanie również przekazany w całości na rehabilitację Dennisa.

Organizatorzy wydarzenia, czyli Fundacja Luce oraz rodzina i przyjaciele Dennisa gwarantują, że żadna osoba, która odwiedzi halę sportową Szkoły Podstawowej nr 37 w tę marcową niedzielę, nie zazna nudy! Wszyscy odwiedzający dorzucić będą mogli małą cegiełkę do odbudowy zdrowia Dennisa, przy okazji dobrze się bawiąc! Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na wydarzeniu Facebookowym. Tam znajdują się m.in. informacje o przedmiotach przeznaczonych na licytację, a także informacje o drużynach występujących w turnieju.

Głównymi partnerami wydarzenia są: Urząd Miasta Bielsko-Biała, portal Bielsko.info, portal BielskieDrogi.pl, Luce Arena.

Przypominamy, że zbiórka na leczenie Dennisa prowadzona jest również za pomocą strony pomagam.pl. Wyznaczony cel opiewa na kwotę 100 tysięcy złotych. Dennisowi można także pomóc poprzez przekazanie 1% podatku - numer KRS: 0000272492, jak również poprzez wpłatę na konto Fundacji "Sadyba" - 39 1050 1399 1000 0023 1372 2825, Fundacja "Sadyba", tytułem: "Dennis Silnicki".

Podczas turnieju unihokeja będzie można wesprzeć leczenie Dennisa
fot. Materiały prywatne rodziny Dennisa Silnickiego / m


Podczas turnieju unihokeja będzie można wesprzeć leczenie Dennisa
fot. Materiały prywatne rodziny Dennisa Silnickiego / m

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.