bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 14 marca 2018
  • wyświetleń: 8656

[ZDJĘCIA] Wypadek na Bystrzańskiej, kobieta z poważnymi obrażeniami

Do zderzenia dwóch samochodów doszło około godziny 15:00 na ulicy Bystrzańskiej w Bielsku-Białej. Kierująca samochodem osobowym trafiła do szpitala.

Jak wynika z ustaleń policji, 56-letni kierujący Fordem Transitem podczas nieprawidłowego manewru wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Renault Megane, którym podróżowała 53-letnia kobieta. Ranna trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami. Na szczęście jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy - poinformowała wieczorem nasz portal podisnp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej. Policjanci sporządzili dokumentację, która będzie niezbędna w dalszym postępowaniu na drodze sądowej. Przez ponad godzinę ruch odbywał się wahadłowo. W tym czasie kierujący musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Wypadek na Bystrzańskiej, kobieta z poważnymi obrażeniami

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.