bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 marca 2018
  • wyświetleń: 28814

[ZDJĘCIA] Tragiczny wypadek na S-1. Nie żyje kierowca ciężarówki

Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj tuż po 14.00 w Rybarzowicach na drodze S-1. Na prostym odcinku drogi, 64-letni Białorusin kierujący samochodem ciężarowym, zjechał na pobocze i uderzył w bariery energochłonne. Poniósł śmierć na miejscu. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło na pasie w kierunku Bielska-Białej w rejonie Rybarzowic. Wstępne ustalenia policjantów z drogówki wskazują, iż kierujący ciężarówką na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w bariery energochłonne. Na skutek zderzenia kierowca wypadł z kabiny i upadł na bariery. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Samochodem przewożone były opony. Ładunek częściowo wypadł z pojazdu i zatarasował część jezdni.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się aktualnie jednym pasem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego tragicznego wypadku. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że przyczyną uderzenia w bariery energochłonne, mógł być wystrzał opony na przedniej osi pojazdu.

Utrudnienia w ruchu na trasie S-1 mogą potrwać do późnych godzin wieczornych! Policja prosi świadków tego tragicznego wypadku o kontakt z najbliższym komisariatem lub pod numer alarmowy 997.

Tragiczny wypadek na S-1 · fot. Bielskie Drogi + czytelnik

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.