bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 23 marca 2018
  • wyświetleń: 1706

[ZDJĘCIA] Wyglądało groźnie, skończyło się na potłuczeniach

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21:30 na ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Na szczęście skończyło się tylko na strachu i rozbitych samochodach.

Jak wynika z ustaleń policji, 37-letni kierowca samochodu ciężarowego marki DAF, wymusił pierwszeństwo podczas wyjeżdżania ze stacji benzynowej i doprowadził do zderzenia z Fiatem Pandą prowadzonym przez 54-letniego mężczyznę.

Poszkodowany kierowca samochodu osobowego trafił do szpitala z podejrzeniem poważnego urazu lewej ręki. Na szczęście badania szpitalne wykluczyły poważne urazy. Zdarzenie zakończyło się postępowaniem mandatowym na kierowcę DAF-a. Został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 złotych, a do jego konta w policyjnych systemach zostało dopisane 6 punktów karnych.

Początkowo droga przez około 30 minut była zablokowana. Kierowcy musieli objechać miejsce zdarzenia przez teren pobliskiej stacji benzynowej. Później wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia trwały do godziny 23:00.

Wyglądało groźnie, skończyło się na potłuczeniach · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.