bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 marca 2018
  • wyświetleń: 1012

[ZDJĘCIA] Wieczorne zderzenie na DK-1, Matiz przewrócił się na bok

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22:00 na trasie DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Na jezdni prowadzącej w stronę Katowic, w rejonie skrzyżowania z ulicą Lipowską zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich przewrócił się na bok.

Do kolizji doprowadził kierujący Daewoo Matiz, który w wyniku nieprawidłowej zmiany pasa z prawego na lewy, wymusił pierwszeństwo na kierowcy Peugeota 407. Siła uderzenia była na tyle duża, że małe koreańskie auto zostało wytrącone z toru jazdy, uderzyło w bierki i przewróciło się na bok.

Pojazd został postawiony na koła przez uczestników i świadków jeszcze przed przyjazdem służb. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej i dwa patrole policji. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Wieczorne zderzenie na DK-1, Matiz przewrócił się na bok · fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.