bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 marca 2018
  • wyświetleń: 1639

[ZDJĘCIA] Pechowy początek kariery kierowcy...

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 12:45 na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Choć wyglądało groźnie to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doprowadziła kursantka, która przygotowywała się do egzaminu na prawo jazdy. Wyjeżdżając w prawo z ul. Prusa zajęła lewy pas ruchu. Jadący w stronę Mikuszowic kierowca Seata Ibizy FR zmienił pas na prawy żeby ominąć pojazd. W tym samym momencie na ten sam pomysł wpadła kursantka. Niestety instruktor w porę nie zdążył zareagować i doszło do zderzenia obu pojazdów. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce kolizji został wezwany patrol drogówki. Odpowiedzialność za poczynania kursanta na drodze ponosi instruktor. Policjanci ukarali mandatem karnym zarówno kursantkę jak i instruktora. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Pechowy początek kariery kierowcy · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.