bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 24 marca 2018
  • wyświetleń: 9469

[ZDJĘCIA] Wypadek z udziałem motocyklisty, 2 osoby ciężko ranne!

Do wypadku z udziałem motocyklu i samochodu osobowego doszło dzisiaj około godz. 18:30 na skrzyżowaniu ulicy Cieszyńskiej z ulicą Jesionową. Motocyklista jechał wraz z pasażerem. Oboje w ciężkim stanie zostali przewiezieni do szpitala.

Wstępnie wiadomo, że samochód osobowy poruszał się ulicą Cieszyńską w stronę Wapienicy. Motocykl najprawdopodobniej jechał z przeciwnego kierunku i zamierzał skręcić w lewo (w stronę ulicy Jesionowej). Doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierowcy osobowego Mitsubishi ASX nic się nie stało. Trzy zespoły pogotowia ratunkowego przez kilkanaście minut udzielały rannym pomocy. Zarówno kierowca jednośladu jak i jego pasażer trafili do szpitala. Nieoficjalnie wiadomo, że ich stan jest określany jako ciężki.

Skrzyżowanie Cieszyńskiej z Jesionową zostało częściowo zablokowane. Policjanci prowadzą czynności związane z obsługą wypadku drogowego i ustalają szczegółowe okoliczności w jakich doszło do zderzenia. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 20:30.

Wypadek z udziałem motocyklisty, 2 osoby ciężko ranne · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.