bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 marca 2018
  • wyświetleń: 2098

[ZDJĘCIA] Kolizja dwóch osobówek i wyzwiska na skrzyżowaniu

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 10:20 na ulicy Filarowej w Bielsku-Białej. Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej i patrol bielskiej drogówki. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doprowadziła kierując Oplem Corsą, która jadąc ulicą Filarową od strony ulicy Sarni Potok, nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy Mercedesa klasy E. Ten z kolei jechał ulicą Kolumnową, skręcał w lewo w Filarową i zgodnie z obowiązującym w tym miejscu pierwszeństwem był na głównej drodze.

Kolizja to stresujący moment dla każdego kierowcy, ale w takiej sytuacji warto powstrzymać nerwy na wodzy. Poszkodowany w tym zdarzeniu kierowca przez przyjazdem policji ubliżał sprawczyni i zwyzywał ją słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe. Jak kilkukrotnie podkreślił: - posiadał prawo jazdy od prawie pięćdziesięciu lat i jest tak dobrym kierowcą, że w tym czasie nie miał żadnej stłuczki.

Oba auta zostały dość poważnie uszkodzone, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej i patrol bielskiej drogówki. Kierująca Oplem została ukarana mandatem karnym.

Kolizja dwóch osobówek i wyzwiska na skrzyżowaniu · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.