bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 marca 2018
  • wyświetleń: 1751

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie na Kolistej, jedno z aut dachowało

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 14:00 na skrzyżowaniu Kolistej z Kowalską i Niwną w Bielsku-Białej. Jedno z aut dachowało. Jego kierowca trafił do szpitala.

Do zdarzenia doprowadziła najprawdopodobniej kierująca Skodą Fabią, która wyjeżdżając z ulicy Niwnej na wprost w stronę ulicy Kowalskiej, nie zauważyła kierowcy Suzuki. Ten poruszał się główną ulicą Kolistą w stronę Alei Andersa. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w wyniku którego Suzuki przewróciło się na bok.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, patrol ruchu drogowego i zespół pogotowia ratunkowego. Kierowca Suzuki trafił do szpitala. Wstępnie wiadomo, że nic poważnego mu się nie stało. Policjanci z drogówki wstępnie zakwalifikowali to zdarzenie jako wypadek drogowy. Dokładna kwalifikacja nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanego.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 15:30.

Groźne zderzenie na Kolistej, jedno z aut dachowało · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.