bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 28 marca 2018
  • wyświetleń: 1446

[ZDJĘCIA] Poranna kraksa na Traugutta, trzy osoby zostały ranne

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 7:45 na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Trzy osoby, w tym dziecko trafiły do szpitala. Droga była zablokowana blisko godzinę.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i dwa patrole policji. Do szpitala trafiła kierująca Chevroletem Lacetti i kierująca Oplem Vectrą, która podróżowała wraz dzieckiem. Ono również trafiło do szpitala.

Kierująca Chevroletem poruszał się ulicą Traugutta w stronę ulicy Węglowej, natomiast kierująca Oplem wyjeżdżała z ulicy Grabowickiej. Jak udało się nam ustalić, początkowo żadna z kierujących nie przyznała się do przejechania przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Policjanci w toku czynności ustalili, że winę za kolizję ponosi kierująca Chevroletem.

Badania szpitalne wykluczyły poważne urazy u uczestników. Jak informuje podisnp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej: - kierująca z Chevroleta została ukarana mandatem.

Ulica Traugutta w rejonie skrzyżowania z ulicami Kasprowicza i Grabowicką, była zablokowana na czas akcji służb przez około godzinę.

Poranna kraksa na Traugutta, trzy osoby zostały ranne · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.