bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 30 marca 2018
  • wyświetleń: 2546

[ZDJĘCIA] Wieczorna kraksa na Partyzantów

Dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i patrol policji zadysponowano około godziny 22:20 na ulicę Partyzantów w Bielsku-Białej. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do wypadku samochodowego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierowca BMW E36 jadąc w stronę Szczyrku uderzył w wysepkę drogową oddzielającą pasy ruchu. Nisko osadzony samochód zawadził miską olejową i doszło do wycieku. Kierowca zjechał z drogi na pobliski chodnik.

Zespół ratownictwa medycznego przebadał kierowcę i pasażerkę. Na szczęście nic poważnego im się nie stało i nie było konieczności hospitalizacji. Kierowca tłumaczył, że z ulicy Kustronia wyjechał mu jakiś pojazd, którego kierowca wymusił na nim pierwszeństwo i uciekł. Uderzenie w wysepkę i znak drogowy, miało być manewrem obronnym przez kolizją z tym pojazd.

Utrudnienia w ruchu trwały około 45 minut. Kierowca został ukarany mandatem.

Wieczorna kraksa na Partyzantów · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.