bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 31 marca 2018
  • wyświetleń: 7489

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek w Łodygowicach. Zderzenie czterech samochodów. Pięć osób w szpitalu!

Do zdarzenia doszło około godziny 10:00 na ulicy Żywieckiej w Łodygowicach. Pięć osób trafiło do szpitali. Wśród rannych jest 2,5 roczne dziecko. Droga była zablokowana przeszło godzinę.

Z naszych ustaleń wynika, że do wypadku doprowadził kierowca BMW, który jadąc w stronę Żywca nie zauważył stojących przed przejściem dla pieszych samochodów. Zdarzenie miało miejsce w rejonie skrzyżowania z ulicą Królowej Jadwigi. Rozpędzony pojazd z pełną siłą uderzył w tył Volkswagena Sharana. Siła uderzenia była tak duża, że najechany na tył samochód przemieścił się do przodu i uszkodził Peugeota 206 i Hyundaia Getz. Pięcioro uczestników wypadku trafiło do szpitali. Wśród poszkodowanych jest 2,5 roczna dziewczyna, która podróżowała wraz z rodzicami Volkswagenem.

Jak poinformował nasz portal mł. asp. Paweł Matuszczak z KPP w Żywcu: - kierujący byli trzeźwi i posiadali uprawnienia do kierowania pojazdami. Policjanci z żywieckiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy.

Groźny wypadek w Łodygowicach · fot. Paweł / Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.