bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 4 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 4031

[ZDJĘCIA] Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu osobówek na ulicy Szarotki

Do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 14:40 na ulicy Szarotki w Bielsku-Białej. Trzy osoby trafiły do szpitala. Kierowcy przez ponad godzinę musieli liczyć się z utrudnieniami.

Reklama

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca Alfy Romeo jadąc ulicą Szarotki w stronę ulicy Babiogórskiej, nie zauważył stojącego przez skrzyżowaniem samochodu marki Renault Megane. Siła uderzenia była potężna. Z relacji świadków wynika, że sprawca nawet nie podjął próby hamowania. Nieoficjalnie wiadomo, że przyczyną takiego stanu rzeczy mogły być kłopoty zdrowotne wynikające z wieku.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i patrol policji. Uczestnicy kraksy zostali przebadani przez zespół ratownictwa medycznego. Podjęto decyzje o hospitalizacji trzech osób. Policjanci z drogówki ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Kwalifikacja nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych.

Przez ponad godzinę ruch na ulicy Szarotki obywał się wahadłowo.

Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu osobówek na ulicy Szarotki · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.