bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 9183

Błyskawiczna i skoordynowana akcja gaśnicza na terenie parkingu

Dziś przed godziną 10.00 na terenie parkingu wielopoziomowego Galerii Sfera zapalił się samochód osobowy. Sytuacja została szybko opanowana przez pracowników galerii i klientów, którzy byli świadkami całego zajścia.

Samochód zapalił się na parkingu podziemnym na poziomie -1. Dzięki błyskawicznie przeprowadzonej przez świadków i pracowników galerii akcji gaśniczej, udało się zapobiec poważnym stratom. Jak udało się nam dowiedzieć w początkowej fazie pożaru, gaszono go za pomocą gaśnic. Zużyto kilkanaście sztuk. Strażacy, którzy dojechali na miejsce po kilku minutach dogasili Renault Megane.W czasie pożaru uszkodzeniu uległy dwa zaparkowane w pobliżu samochody.

Ewakuowano klientów i pracowników centrum handlowego w związku z silnym zadymieniem. Strażacy oddymili pomieszczenia i sprawdzili teren centrum handlowego pod kątem potencjalnego zagrożenia gazami pożarowymi. Z naszych informacji wynika, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Błyskawiczna i skoordynowana akcja gaśnicza na terenie parkingu · fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.